sobota, 17 stycznia 2015

# 202. UWAGA !!! KONKURS !!!UWAGA   UWAGA 

KONKURS !!!Do wygrania 1 nowy egzemplarz książki Laury Hillenbrand „Niezłomny” Zapraszam wszystkich serdecznie…


Niedawno minął rok mojej przygody z blogosferą książkową. W tym czasie liczba odwiedzin na mojej stronie przekroczyła 115 tys. odsłon. Czy to dużo? Dla niektórych pewnie nie, ale ja jestem bardzo szczęśliwa, że do mnie zaglądacie tak często, komentujecie moją bazgraninkę i że po prostu jesteście. Bez Was już dawno bym się zniechęciła i pewnie blog by zamarł po miesiącu – a tak jestem sobie tu z Wami i nie mam ochoty Was opuszczać. Powiem więcej najchętniej przebywałabym tu dużo częściej i dużo dłużej, ale niestety mam również inne obowiązki.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do konkursu„Gdziekolwiek spojrzał, widział tylko wodę. Wokoło sunęły leniwe rekiny, ocierając się grzbietami o tratwę. Czekały”.
Tak rozpoczyna się historia Louisa Zamperiniego - chłopaka znikąd, który dzięki uporowi i determinacji wywalczył sobie miejsce w drużynie olimpijskiej. Zestrzelony nad Pacyfikiem przez 47 dni dryfował na oceanie, broniąc się zarówno przed kulami wroga, jak i szczękami wygłodniałych rekinów. Wyszedł zwycięsko ze starcia z psychopatycznym komendantem w obozie jenieckim i zdobył miłość kobiety, która wydawała się poza zasięgiem jego możliwości. A gdy było trzeba, potrafił pokonać nawet samego siebie… ŹródłoZASADY KONKURSU:
Organizatorem konkursu jestem ja, właścicielka blogu babskieczytadla.blogspot.com . Fundatorem tej pięknej nagrody jest wydawnictwo1.     Nagrodą jest 1 nowy egzemplarz książki Laury Hillenbrand „Niezłomny” – książki jeszcze nie czytałam, ale wkrótce to nadrobię.

2.     Konkurs rozpoczyna się dnia 17 stycznia 2015 o godz. 17.30, a kończy 27 stycznia 2015 o godz. 23.59.

3.     Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się w komentarzu do tego posta i
a/ podać swój e-mail
b/ odpowiedzieć w 3 zdaniach na pytanie: Jaką książkę Wydawnictwa Znak chciałbym/chciałabym przeczytać i dlaczego?

4.     Nie jest to warunkiem koniecznym, ale będzie mi bardzo miło, jeśli
a/ dodacie do obserwowanych/google + mojego bloga i/lub polubicie fanpage mojego bloga na Facebooku LINK (+1 los za obserwację i +1 los za polubienie)
b/ polubicie profil na Facebooku wydawnictwa Znak (+1 los)
c/ umieścicie na swoim blogu w widocznym miejscu baner do konkursu i/lub udostępnicie ten post na swoim profilu facebookowym (+1 los za baner na blogu i +1 los za udostepnienie na FB)

5.     Maksymalnie można więc uzyskać 6 losy w losowaniu nagrody.

6.     Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski.

7.     Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania.

8.     Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 31 stycznia 2015, a zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową.

9.     Na odpowiedź z adresem wysyłki czekam 3 dni od powiadomienia zwycięzcy. Po tym terminie wylosuję kolejną osobę.

Powodzonka !!!
 

20 komentarzy:

 1. Zgłaszam swój udział w konkursie :-)
  haniania57@gmail.com
  Chętnie przeczytałabym "Lawendowy pokój" Niny George. Jean, potrafi leczyć dusze innych. Książki, które sprzedaje są dla kupujących lekiem na ból psychiczny, na rozterki. Ale nie potrafi pomóc samemu sobie...

  Blog obserwuję, lubię funpage.
  Lubię również funpage Wydawnictwa Znak.
  Baner na blogu - za chwilę umieszczę, jak również informację na mojej tablicy na FB.

  Licząc na łut szczęścia, serdeczności przesyłam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się, bo najchętniej wygrywałabym książki :)
  mariolapomykaj@wp.pl
  Wybierając jedną z wielu, to "Beksińscy. Portret Podwójny" Magdaleny Grzebałtowskiej. Jest to książka o więzi najważniejszej, więzi "kluczu", decydującym o naszych wyborach, czy chcemy: "Mieć", czy "Być", o postrzeganiu innych ludzi, przez jaki pryzmat na nich patrzymy, co stanowi dla nas wartość nadrzędną. O "kluczu" do życia w ogóle i do nas samych.

  OdpowiedzUsuń
 3. zgłaszam się:)
  patrycjafilipowicz@interia.pl

  Chciałabym przeczytać książkę Piotra Milewskiego "Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej". Zawsze marzyłam, żeby wybrać się w podróż koleją transsyberyjską. Fascynacja Syberię wzięła się z opowieści o moim pradziadku który niegdyś uciekł na piechotę z Syberii do Polski, ale i z opowieści znajomych którzy odwiedzili Syberię i nie mogli przestać opowiadać o pięknie i magii tej krainy.

  obserwuję, lubię fanpage Znaku:)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia w konkursie - tym razem spasuję :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję roczku i życzę CI nieustannej wytrwałości i ogromnej radości z prowadzenia bloga :) :***

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję udanego roku. Życzę powodzenia i wytrwałości na następne lata.
  Oczywiście, że się zgłaszam.
  monweg@wp.pl

  Obserwuję wszędzie gdzie tylko można jako monweg lub Monika Piotrowska-Wegner

  Bardzo chciałabym przeczytać książkę Michaela Dobbsa - House of Cards. Po bardzo udanym serialu jestem bardzo ciekawa jak to zostało przedstawione w książce. Uważam, że to byłaby ciekawa lektura, nie tylko dla mnie. Wszak dobrze jest wiedzieć, kto rozdaje karty na najwyższych szczeblach władzy. Temat stary jak świat, ale intrygujący.

  Baner na blogu w zakładce Konkursy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powodzenia, ale nie biorę udziału :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Normalnie wzięłabym udział, bo lubię takie rzeczy, ale dziś padam na twarz ;p Przemyślę sprawę jutro :D

  OdpowiedzUsuń
 9. A więc szczęścia spróbuję i ja ;)

  zgłaszam się:)
  urszula.minarczuk@wp.pl

  A ja chciałabym zapoznać się z książką Grażyny Jagielskiej "Anioły jedzą trzy razy dziennie" - książka wydaje mi się bardzo interesująca, ponieważ poruszane tematy to te w obrębie których zamierzam się zawodowo poruszać. Poza tym zawsze interesowałam tym jak przeżycia ludzi kształtują ich psychikę ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłaszam się! ;)
  Bardzo trudno wybrać jedną książkę, którą chciałabym przeczytać, bo z biegu mogłabym wymienić kilka: Zorkownię, After czy Przystań Julii, . Jednak jeśli musi to być tylko jeden tytuł, zdecydowałabym się na Zorkownię. Po prostu potrzebuję emocjonalnego przeczołgania, refleksji, złamanego serca i odrobiny nadziei w tym okrutnym świecie...

  lustro.rzeczywistosci@gmail.com
  obserwuję blog i FB jako Lustro Rzeczywistości, udostępniłam info w g+ i na fb, baner jest na blogu ;) a Znak też lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się!
  Pierwsza książka wydawnictwa Znak jaka przychodzi mi na myśl to 'Lawendowy pokój' Niny George. Lubię książki o uczucia i miłości, która wywoła w czytelniku lawinę emocji, i podobno właśnie taka jest ta powieść. I oczywiście ta piękna okładka obok której nie można przejść obojętnie. :)

  email: lafee2702@gmail.com
  Bloga obserwuje jako Niko N,
  Fb lubię jako Zainfekowana książka. Profil wyd. znak również. :)
  Info o konkursie udostępnione na fb oraz banerek na blogu -> http://zainfekowana-ksiazka.blogspot.com/p/konkursy.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgłaszam się ;)
  Książka jaką chciałabym przeczytać jest "Cywilizacja spektaklu", którą napisał Mario Vargas Llosa. Współczesna kultura i wszystkie zjawiska z nią związane są bardzo interesujące. Eseje noblisty na temat jej kryzysu z pewnością są ciekawe ;)

  email: paullaa122@gmail.com
  Obserwuję jako Paulina A

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłaszam się:)

  Chciałabym przeczytać książkę "Zmowa milczenia" Katarzyny Pisarzewskiej. Ostatnio uwielbiam polskie kryminały, jestem w trakcie czytania Krajewskiego. Doskonale mogłabym sobie wyobrazić atmosferę małego miasteczka. Nieoczekiwana zbrodnia, ciekawa postać policjantki (ostatnio trafiają mi się książki z policjantami w roli głównej) to jest to co lubię najbardziej:).

  obserwuję jako zaczytana madlen
  FB: https://www.facebook.com/wygraneksiazkowe (prowadzę tę stronę, ma więcej polubień niż ja znajomych więc dlatego tutaj udostępniłam)
  FB lubię jako Magda Kowalczyk (Babskie czytadła i nie tylko i Wydawnictwo Znak)
  baner udostępniłam http://zaczytanamadlen.blogspot.com/ (strona główna i zakładka konkursy)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zgłaszam się!
  anna303@onet.pl
  Na fb jako Ewa Rachela
  Ze wszystkich przepięknie wydanych książek Wydawnictwa Znak bardzo chętnie przeczytałabym "Dziennik" Anny Frank. Dlaczego? Ponieważ równo rok temu zwiedzałam Amsterdam. Na poznanie tego obfitującego w atrakcje miasta miała niecałe dwa dni, które starałam się wykorzystac do maksimum. Pod dom Anny Frank dotarłam jednakże nie wzięłam pod uwagę kolejki, która ustawiła się w celu zwiedzania :( Na pamiątkę zostało mi tylko zdjęcie spod domu. Chciałam również przypomniec wszystkim o Dawidku Rubinowiczu, żydowskim chłopcu mieszkającym na ziemi świętokrzyskiej. Jego "Dziennik" to polski "odpowiednik" historii Anny Frank, niestety trochę zapomniany.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłaszam się!
  elcia479@interia.pl
  Obserwuję bloga na google+, polubiłam fanpage bloga i wydawnictwo jako Ela Tyc,
  baner umieszczony na: http://na-wiezy-w-niewierze.blogspot.com

  Jak przeglądnęłam internet ze spisem wydanych książek przez wydawnictwo znak, szczęka mi opadła na widok wydanych tak ciekawych książek. Jeszcze nie mam ich, żadnej książki w powiększającej się biblioteczce. Chciałabym to zmienić. Jaką książkę pragnęłabym? ,,Anioły jedzą trzy razy dziennie. 147 dni w psychiatryku''. Nie czytałam, ale opis tej książki... wiele mówi za siebie. w pierwszych zdaniach recenzji moje serce żałowało, że nie mam jej teraz tu, przy sobie i nie zatracam się w jej słowach, zdaniach po raz kolejny. Było i jest mi przykro, że nie mogę wiedzieć jak się skończyła i po przeczytaniu ostatnich liter nie mam okazji popatrzeć na sufit i wzdychać po tak znakomitej książce. Kocham takie tematyki. Nie da się stamtąd uciec, pójść łatwiej-szczą drogą, bo tematyka staje się ciężarkiem. Ten ciężarek na swoją równowagę. Nie da się uciec, bo plącze się wokół nóg i zamienia swą posturę jak kula u nogi. Więc poddajesz się w końcu tym wszystkim warunkom. I unosisz się, opadasz na niosących Ciebie falach. A na morzu to już inna wyprawa. NIEZŁOMNEGO to by było dopiero posiadać...

  OdpowiedzUsuń
 16. E-mail: magdalena.laj@vp.pl
  Jaką książkę Wydawnictwa Znak chciałbym/chciałabym przeczytać i dlaczego?
  Uważam, ze warto przeczytać "Szeptem" Becci Fitzpatrick. Narratorką jest 16-letnia Nora Grey, anemiczna, chuda ciemnowłosa dziewczyna, z powodu niedawnej straty ojca (został zamordowany w tajemniczych okolicznościach) regularnie odwiedzająca szkolnego psychologa. Poznaje tajemniczego i niezwykle przystojnego Patcha, który wkrótce kompletnie zmienia jej życie. Książkę czyta się bardzo szybko, fabuła jest wartka i nieprzewidywalna.

  Obserwuje jako: Anemone
  Lubię na fb jako: Magda Iks
  Lubię profil na Facebooku wydawnictwa Znak: tak, jako Magda Iks
  Baner: http://music-in-my-lifee16.blogspot.com/
  Udostępnienie na fb: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1528833817406117&id=100008385393162

  OdpowiedzUsuń
 17. Obserwuję: jako Missisipi
  Lubię na fb Twojego bloga, jak i wydawnictwo jako: Mysia Mała
  Baner na blogu: http://psiaki-swiata.blogspot.com/
  Udostępnienie: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1545928235655642&id=100007154413316
  E-mail: ania.maj68@onet.pl

  Chciałabym przeczytać książkę "Druga Szansa" Danielle Steel. Już sam tytuł jest niezwykle zachęcający, uwielbiam tego typu inspiracje. Jak mówi zapowiedź, życie bohaterki do pewnego momentu jest monotonne, skupione wokół niej, jednak z czasem wkracza do niego pewien mężczyzna, zupełne jej przeciwieństwo. Ludzie w takich sytuacjach bardzo różnie postępują, jestem bardzo ciekawa, jak zachowa się tutaj Fiona :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zgłaszam się ♥
  •e-mail: dominika76@onet.pl
  •obserwuje w google+/ twojego bloga oraz lubię fanpaga jako Dominika Bruzda
  •lubię profil na Facebooku wydawnictwa Znak również jako Dominika Bruzda

  • Jestem zauroczona Hopeless, więc bardzo chciałabym przeczytać Losing Hope Wydawnictwa Znak ♥
  To jakie uczucia wywołała na mnie właśnie książka "Hopeless" są NIE DO OPISANIA , aczkolwiek było warto.
  Teraz właśnie pragnęłabym przeczytać "Losing Hope" aby ponownie doznać tego zaskoczenia aaa zarazem poruszenia i przypływu myśli.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Również z chęcią zgłoszę się do udziału w konkursie.
  E-mail: ksiazkowewyzwania@gmail.com
  Obserwuję na google+ i lubię Twój fanpage jako Książkowe Wyzwania
  Lubię profil wydawnictwa na fb jako Książkowe Wyzwania
  Udostępniłam wydarzenie

  Wybrałabym książkę "House of Cards" napisaną przez Michael Dobbs. Jestem ogromną fanką serialu HBO z Kevinem Spaceym, więc z przyjemnością przeczytałabym książkę, na której bazowali twórcy serialu. Oczywiście wiem, że akcja powieści dzieje się w Anglii, więc fabuła jest dostosowana do tamtejszego systemu politycznego. Mimo wszystko z przyjemnością przeczytam przygody pierwowzoru Franka Underwooda i jego intrygi w angielskim parlamencie. Jak tylko przeczytam książkę, to na pewno umieszczę recenzję na moim blogu.

  PS. Jeśli ktoś nie widział jeszcze serialu, to polecam, bo jest naprawdę genialny.

  OdpowiedzUsuń
 20. Zgłaszam się! :)
  justyna182@op.pl
  Obserwuję na bloggerze i google+, lubię na fb twój profil i profil wyd. Znak ;)

  Jaką książkę wydawnictwa znak chciałabym przeczytać? "Losing hope"! Po takich emocjach jakie dostarczyła mi pierwsza część, nie mogę sobie jej odpuścić ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Moje oczy się śmieją, jak go widzę i od razu robi mi się weselej i cieplej na duszy. Dzięki Wam wiem, ze warto pisać dalej i ze mój blog ma jakiś sens. Staram się odpowiedzieć na każdy komentarz i odwiedzić wszystkich moich czytelników.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do zobaczenia na Waszym blogu.